Jaki kolor/odcień komody? Wybierz odpowiednią kolekcję.

Komoda z wytrzymałego drewna jakim jest palisander czy akacja azjatycka, którą zamierzasz wybrać często okazuje się zakupem na wiele pokoleń. Warto wcześniej zapoznać się z dostępnymi kolorami (odcieniami) komód, jakie są dostępne na rynku.

Jakie kolekcje komód są najpopularniejsze?

Zacznijmy od najjaśniejszej kolorystyki jaką jest Stone.

Kolekcja State Stone

Komoda z serii State Stone wykonana jest z akacji o jasnym wybarwieniu ciekawie ułożonych słoi. Kolor tych nowoczesnych mebli indyjskich często określany jest jako”kamień”.

GK-649 state
State stone

Dodatkowe informacje o kolekcji: lakier bardzo matowy.

Kolor STONE: kamień, bielony.

Kolekcje Spring, Madras i New Wave

Kolekcja Spring wykonana jest ręcznie z litego drewna Palisandru, które jest odporne na działanie czynników abiotycznych i biotycznych. Komoda z serii Spring to nowoczesny mebel, którego znak rozpoznawczy to wycięcia przy szufladach. Komody z orientalnej kolekcji Madras (wykonane w Indiach, z drewna tamtejszych lasów) to meble z palisandru o naturalnym wybarwieniu. Pełno drewniane kształty sprawiają, że drewno idealnie eksponuje swoje prawdziwe piękno. Seria New Wave również wykonana jest z pierwszo gatunkowego surowca, jakim jest drewno Palisandru. Ciężkie oraz solidne komody New Wave to naturalność w wybarwieniu podkreślające usłojenie oraz nieskomplikowany design.

Kolekcja Spring
Spring
GO 3174 Madras
Madras
GK 700-S
New Wave

Dodatkowe informacje o kolekcjach: bez powierzchni zabezpieczającej, bejca w kolorze naturalnym.

Kolor NATURAL: naturalny.

Kolekcje State OM i Walnut

W kolekcji State OM wykorzystane jest drewno akacji azjatyckiej barwione na kolor matowo-olejowany. Cechą charakterystyczną komód z tej kolekcji są uchwyty. Nie są to zwykłe uchwyty – metalowe i czarne stanowią stylowe okucia, które świetnie komponują się z drewnem pokrytym półmatową lakierobejcą. Komody WALNUT charakteryzuje głęboka barwa orzecha włoskiego, dzięki której każde pomieszczenie nabierze charakterystycznego ciepła. Meble wykonywane są z akacji i palisandru. Jeżeli szukasz klasycznego kolonialnego stylu to kolekcja komód WALNUT może okazać się strzałem w 10-kę!

GK-652-N-OM
State Oiled Matt
GK-312 A
Walnut

Dodatkowe informacje o kolekcjach: lakierowane, półmatowe.

Kolor Oiled Matt: kasztan, ciepły brąz/orzech.

Spring PU Brown

Kolekcja Spring PU Brown wyróżnia się przyjemnym matowym brązem. Wyróżnia się tym, że potrafi wkomponować się do każdego pomieszczenia.

GK-418 PU
Spring Pu Brown

Dodatkowe informacje o kolekcjach: mało lakierowany matowy.

Kolor PU brown: brąz.

Madras Brown

Kolekcja wykonana jest z drewna palisandru. Połyskujące wybarwienie nadaje tej kolekcji kolonialny i elegancki styl. Komody z serii Madras Brown wyróżnia dość jednolity kolor przez który przebija naturalne drewno.

GO 3177 LW
Madras Brown

Dodatkowe informacje o kolekcji: lakier półbłyszczący.

Kolor Light Walnut: ciemny brąz/orzech, posiada połysk.

 

Dodatkowe kolekcje komód

 

Miodowa kolekcja GANGES

Kolekcja Ganges wykonana jest z akacji. Posiada stylizowaną fakturę powierzchni i jest jedną z najwyżej ocenianych mebli nowoczesnych. Ważne podkreślenia jest fakt, że Ganges charakteryzuje się miodowym wybarwieniem. Posiadają dużą wagą, są ciężkie i masywne.

 GO 2847
Ganges

Dodatkowe informacje o kolekcji: lakier półmatowy.

Kolor Ganges: miodowy.

Kolorowa kolekcja Rainbow

Komody z kolekcji Rainbow posiadają przecierane powierzchnie o rożnobarwnej kolorystyce. Do wykonania tych mebli orientalnych wykorzystywane jest drewno akacji oraz mango.

NAC-F13-106
Rainbow

Dodatkowe informacje o kolekcji: bardzo kolorowe, powierzchnie przecierane.

Kolor Rainbow: wielobarwny.

Kolekcja mahoniowa – Tobi

Kolekcja Tobi wykonana jest z mahoniu. Komody są delikatnie stylizowane pod styl retro. Blaty posiadają jednolitą powierzchnię o brązowej i ciepłej barwie.

Zestaw mebli Tobi
Kolekcja Tobi

Kolor: kasztan (ciemny kasztan).

  • elzbieta

    a ten stojaczek który stoi na komodzie ze springa jest z palisandru?